top of page
IMG_4325 (1).jpg

Індивідуальний бокс з новими хобі

 
 

Створи бокс з різними новими хобі для себе або на подарунок. Усе потрібне, відеоуроки, підтримка у чаті допоможуть навчитися.

Обирай заняття, які покласти у бокс

Мінімальна сума замовлення — 1200 грн.

 
 

Навчальна платформа

До кожного заняття у нас є покрові відеоуроки. До деяких — ще схеми, картинки чи пояснення, які потрібні у процесі.
Нічого гуглити додатково не потрібно, у боксах вже є все, щоб спробувати нове хобі.
 
Зображення з навчальної платформи на тему стрінг арт
Зображення з навчальної платформи на тему кубик рубика
Зображення з навчальної платформи на тему трюки з йо-йо
Зображення з навчальної платформи на тему беглері
Зображення з навчальної платформи на тему текстурні планети
Зображення з навчальної платформи на тему дудлінг
Зображення з навчальної платформи на тему кендама
Зображення з навчальної платформи на тему прикраси з мідного дроту
Зображення з навчальної платформи на тему вікіперегони

Відгуки

 • Що всередині боксу?
  В кожному боксі ти будеш отримувати 2-3 нові заняття з різних сфер (залежно від того, скільки часу потрібно на кожне). Також там буде бонусний челендж. До кожного нового хобі є відео та текстові пояснення. Якщо щось не зрозуміло, можна уточнити у чаті. І, звісно, запрошення до чату скіленджерів)
 • Скільки часу це займає?
  Чогось можна навчитися швидко, десь бажано регулярно практикуватися. Кожна коробка за підпискою збалансована, ми не будемо класти кілька дуже вимогливих по часу навичок за раз. На загал усьому можна навчитися за місяць, якщо виділяти по 5 – 10 хв на день. Інколи нам пишуть коментарі, що часу мало і покладіть щось таке, що можна швидко навчитися. Ти також можеш скористатися цим лайфхаком ;)
 • Коли я отримаю свій бокс?
  Перший бокс відправиться до тебе протягом дня. Наступні бокси ти будеш отримувати щомісяця. Оплата за підпискою відбувається за день перед датою відправки. Скасувати підписку можна в будь-який місяць до дати оплати.
 • Бокс на одну людину?
  Більшість інвентарю можна використовувати разом з партнером чи родиною, вам не обовʼязково мати кожному своє. Наприклад, ви можете вчитися жонглювати одним набором мʼячиків, просто тренуватися почергово. Водночас якщо ви хочете бокс для спільного проводження часу, краще підійдуть готові бокси для пар або батьків з дітьми. Можете подивитися варіанти на сторінці «Готові бокси».
 • Можна обрати, що буде у боксі?
  Бокси за підпискою ми збираємо, враховуючи сфери, у яких тобі цікаво щось спробувати. Якщо хочеш обрати конкретні заняття — це варіант індивідуального боксу. Туди можна обрати хоч 2, хоч 10 різних занять — жодних обмежень. Щоб зібрати свій індивідуальний бокс, переходь на сторінку «Конструктор боксів»: skillenge.com/individual
 • Бокси підходять для дітей та підлітків?
  Так, більшість навичок однаково сприймаються як дітьми та підлітками, так і дорослими. Це хороший варіант, щоб зайняти дитину чимось цікавим і водночас тим, що розвиває. Можливо, з деякими навичками діткам знадобиться допомога у підготовці. Зазначте у коментарі, що замовляєте бокс для дитини, ми будемо додатково це враховувати.
 • А мені точно сподобаються навички?
  Ми робимо для цього все: — ретельно підбираємо інвентар, щоб було легко та приємно опановувати навички; — орієнтуємося на сфери навичок, які вам найбільше цікаві; — у коробці 2-3 навички, тож навіть якщо одна сподобається менше, інші потраплять у серденько; — а якщо хвилюєшся, можеш замовити індивідуальний бокс і точно знати, що отримаєш (це можна зробити на сторінці «Конструктор боксів»: skillenge.com/individual). У нас є навички з різних сфер, тож у нас велика гнучкість і можливість підбирати те, що тобі сподобається.
 • А якщо прийде щось, що я вже вмію?
  Якщо ти бачив/ла у каталозі щось, що вже вмієш — просто зазнач у коментарі, що, наприклад, вмієш жонглювати, граєш на дримбі абощо. Ми не будемо це класти. Також можеш замовити формат індивідуального боксу й самостійно обрати, які саме заняття хочеш отримати. Це можна зробити на сторінці «Конструктор боксів»: skillenge.com/individual.
bottom of page